Ujjerő boulder terem és egyesület » Versenyeredmények

Versenyeredmények

Hétvégén lezajlott a IV. Ujjerő Boulder Verseny. Az idei Magyar Kupa első fordulójaként a vasárnap megrendezett nyílt kategória mellett, szombaton mini, gyermek, serdülő, ifi A, ifi B és junior kategóriákban hirdettünk győzteseket. Ha tovább kattintotok megtalálhatjátok a részletes eredményeket, valamint a magnezia.blog.hu fotósának Boros Gergelynek jóvoltából néhány kiváló képet.

Mini Lány

1.    Bánfalvi Fanny    RLSE
2.    Schultz Viktória    DSZDSE
3.    Mihály Dorka    KLÉBI
4.    Molnár Barbara    DSZDSE

Mini Fiú

1.    Kis András    Meteora
2.    Szabó Levente    Ujjerő HSE
3.    Oláh Marcel    Factory
4.    Kozma Simon    KLÉBI
5.    Harcsa-Pintér András    Meteora
6.    Bakó András    Meteora
7.    Haiman Barna    KLÉBI
8.    Bánsághi Benedek    KLÉBI
9.    Schultz Benjámin    DSZDSE

Gyermek Lány

1.    Kis Alexandra    Meteora
2.    Molnár Eszter    DSZDSE
3.    Táborosi Boglárka Luca    Meteora

Gyermek Fiú

1.    Rónyai Péter    BHSE
2.    Strommer Soma    VESE
3.    Táborosi Zsombor Koppány    Meteora
4.    Pettik Samu    KLÉBI
5.    Tóth Kristóf    KLÉBI
6.    Gulyás Márton    KLÉBI

Serdülő Lány

1.    Horváth Laura    KLÉBI
2.    Dékány Dóra    KTTE
3.    Izrael Fáta    BHSE

Serdülő Fiú

1.    Király Attila    KLÉBI
2.    Kovács-Deák Dániel    Meteora
3.    Bánsághi Dániel    KLÉBI

Ifjúsági B Lány

1.    Balaton Csenge Zoé    KLÉBI
2.    Nagy Eszter    KLÉBI

Ifjúsági B Fiú

1.    Király András    KLÉBI
2.    Hegedűs Balázs    RLSE
3.    Tőke Ádám    BESport
4.    Izrael Noel    BHSE
5.    Simon Gergely    DSZDSE
6.    Kecskés Gábor    RLSE
7.    Harcsa-Pintér Bálint    Meteora
8.    Leitold Márton    VESE
9.    Petróczy András    KLÉBI
10.    Fedrid Gergő    Ujjerő HSE
11.    Turóczi Balázs    -

Ifjúsági A Lány

1.    Sikter Barbara    Meteora
2.    Táborosi Ajnácska Réka    Meteora
3.    Bara Éva    VESE
4.    Németh Viktóra    MÖSE
5.    Simon Fanni    DSZDSE

Ifjúsági A Fiú

1.    Nagy Ferdinánd    Gerecse SE
2.    Farkas Tamás    Meteora
3.    Balázs András    KTTE
4.    Palotás Péter    Gerecse SE
5.    Dékány Gergely    KTTE
6.    Kósa Endre    DSZDSE
7.    Dudás Bence    BESport
8.    Smid Péter    BESport
9.    Endre Máté    DSZDSE

Junior Lány

1    Király Nóra    KLÉBI
2    Széll Boróka    Meteora
3    Meilinger Noémi    VESE

Junior Fiú

1.    Széll Csaba    Meteora
2.    Kerényi Barna    Gerecse SE
3.    Simon Bence    -
4.    Fölker Gábor    -
5.    Csanádi Bence    MÖSE
6.    Rádai Gergely    -
7.    Pető Zoltán    -
8.    Palásthy János    VESE
9.    Tóth Attila    DSZDSE

Nyílt Női

1    Király Nóra    KLÉBI
2    Varga Szilvi    Gerecse
3    Hidegh Ivett    BXSC
4    Szijártó Edina    Gerecse
5    Urbán Évi    Ujjerő SE
6    Sikter Barbara    Meteora
7    Kádár Noémi    BXSC
8    Buczkó Beáta    Ujjerő SE
9    Barcsay Blanka    -
10    Meilinger Noémi    VESE
13    Fazekas Adrienn    Ujjerő SE
13    Mészáros Melinda    Ujjerő SE
13    Táborosi Ajnácska    Meteora

Nyílt Férfi

1    Schmidt Tamás    RLSE
2    Balogh Zsolt    BXSC
3    Róth Barnabás    BXSC
4    Burucs Bálint    RLSE
5    Király András    KLÉBI
6    Gál Bence    Triatúra
7    Kovács Balázs    VESE
8    Molnár Gergely    VESE
9    Ágh István    VESE
10    Gyömrei Máté    VESE
11    Sikter Farkas    Meteora
12    Vincze Márton    Gerecse
13    Schmidt Zsolt    RLSE
14    Borbély Gábor    -
15    Juhász Gyula    MAHOE
16    Axt Dávid    -
17    Csanádi Bence    MÖSE
18    Izer Bálint    VESE
19    Erbits Gergely    RLSE
20    Balázs András    KTTE
21    Farkas Tamás    Meteora
22    Kiss Marcell    -
23    Lengyel Milán    -
24    Balogh Axel    -
25    Szecsődi Péter    -
26    Fekete Dávid    EHSE
27    Szuhai Viktor    Ujjerő SE
28    Harsányi András    -
29    Ghimessy Áron    Ujjerő SE
30    Oláh Attila    RLSE
31    Varga Krisztián    BXSC
32    Tóth István    EHSE
33    Jenei Gábor    BXSC
34    Gerencsér Péter    -
35    Lukátsi Márk    -
36    Kovács Gergely    Gerecse
37    Kulcsár Richard    Ujjerő SE
38    Mach András    MÖSE
39    Farkas Bálint    -
40    Pákozdi Károly    -
41    Horváth Gábor    -
42    Romhány Gergely    -
43    Mészáros Bálint    -

Comments

  1. Sz. Edina
    március 31st, 2010 | 00:42

    Köszi a versenyt, remek kunsztok, vigyorgós hangulat, 2 napig tartó izomláz :)

  2. április 4th, 2010 | 10:26

    Igazán jól éreztem magam, Kőműves Kelemen sem épített jobbat! Jó volt a társaság, a szervezés zökkenőmentes, a hangulat családias,
    nem találok szavakat….

    Köszönöm!

Szólj hozzá!